سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

استاندار کردستان:

امید دادن بە جامعە رسالت فعالان سیاسی است/ بعنوان نیروی بومی دوست دارم برای کردستان افتخار آفرینی کنم

استاندار کردستان امید بخشی به جامعه را در شرایط فعلی کشور یکی از رسالت های فعالان سیاسی و مدنی دانست.
امید دادن بە جامعە رسالت فعالان سیاسی است/ بعنوان نیروی بومی دوست دارم برای کردستان افتخار آفرینی کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در نشست با فعالان سیاسی و مدنی شهرستان قروه با بیان اینکە از هر طریقی در تلاش برای جذب اعتبارات بیشتر برای استان هستم گفت: در بخش حمل ونقل، صنعت، آب و کشاورزی اقدامات بسیار اساسی  در حال انجام است که نتایج آن در آینده برای مردم مشخص خواهد شد.

وی شرایط فعلی کشور را به واسطه‌ی دشمنی‌های خارجی حساس توصیف کرد و افزود: ساسیون و روشنفکران جامعه باید به مردم امید دهند، چرا که سرمایه‌گذار به جایی خواهد رفت که امید وجود داشته باشد.

مرادنیا اضافه کرد: همه ما هموطن و دارای یک سرنوشت مشترک هستیم و اگر ضرری بوجود بیاید همگان در آن سهیم خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بی شک کاستی‌های استان در زمان اندک حل نخواهد شد و نیازمند زمان است اظهار داشت: از همان روز اول با خود عهد کردم همه توان خود را صرف توسعه کردستان کنم.

استاندار کردستان خاطر نشان کرد: مسائلی از قبیل رانت و فساد موجب آزار مردم شده است که باید با شدت با این مسئله برخورد کرد و معتقدم مدیران باید بیشتر از مردم ریاضت بکشند.

مرادنیا در ادامه سخنان خود از اعتقاد به حضور جوانان و بانوان در صحنه اجرایی سخن گفت و افزود: در زمان مدیریت خود از حضور چهار بانو در سمت‌های اجرایی بهره گرفتم و در بیشتر انتصابات صورت گرفته نیروهای توانمند و جوان بکار گرفته شده است.

استاندار کردستان در ادامه با بیان اینکه بعنوان نیروی بومی دوست دارم برای استان افتخار آفرینی کنم افزود: من معتقدم که هرکسی باید در حوزه وظایف خود عمل کند و در مدت خدمت خود در استان بر سر انتصابات با کسی معامله نکرده‌ام.

وی از نیروهای فعال سیاسی خواست با نمایندگان در خصوص انتصابات مدیران صحبت کنند و نظرات خود را با آنان بصورت شفاف در میان بگذارند.

بازدید [ 758271 ]
برچسب ها