چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

انتخابات تجلی ارادە مردم است / حضور گستردە و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای کمک بە عزت و سربلندی کردستان است

استاندار کردستان انتخابات را تجلی ارادە مردم دانست و از تمام مردم استان خواست با شرکت در انتخابات بە عزت و سربلندی کردستان بیفزایند.
انتخابات تجلی ارادە مردم است / حضور گستردە و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای کمک بە عزت و سربلندی کردستان است

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرانیا در گقتگوی اختصاصی و در حاشیه مراسم گرامیداشت روز زن در دانشگاه کردستان گفت: همه ساز و کارهای لازم برای برگزاری انتخابات پرشور، سالم و قانونمند در استان فراهم شده است.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک حق برای همه شهروندان است خواستار استفاده مردم از این حق شد و افزود: حضور همه واجدان شرایط رای در پای صندوق‌ها در همه شهرها و روستاها بی گمان به عزت، سربلندی و توسعه بیشتر کردستان خواهد افزود.

مرادنیا به اقدامات دولت طی شش سال گذشته برای توسعه و ایجاد زیرساخت‌ها در بخش‌های مختلف پرداخت و گفت: با همه تنگناهای موجود اقتصادی در کشور، اعتبارات بسیار مناسبی به زیرساخت‌های استان تخصیص یافته است و بی گمان مشارکت گسترده مردم در انتخابات توسعه کردستان را سرعت می‌بخشد.

استاندار کردستان از مردم و همه علاقمندان به سرنوشت کشور و استان خواست همانند دوره‌های قبل و انتخابات گذشته با حضور  پرشور موجبات ناامیدی دشمنان و دلگرمی دوستداران جمهوری اسلامی ایران را فراهم آورند.

 

 

بازدید [ 13110 ]
برچسب ها