سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار:

انقلاب اسلامی وابسته به یک جریان و گروه خاص نیست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دبیرستاد انتخابات استان کردستان گفت: انقلاب اسلامی وابسته به یک جریان و گروه خاص نیست.
انقلاب اسلامی وابسته به یک جریان و گروه خاص نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال روز دوشنبه در نشست با هیات های چندگانه انتخابات و ستاد انتخابات شهرستان سقز با بیان اینکه، انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و پشتوانه مردمی به پیروزی رسید، اظهار داشت: مردم به عنوان سرمایه و مولفه اصلی نظام جمهوری اسلامی محسوب می شوند.
خوش اقبال با بیان اینکه، توطئه های متعددی برای انقلاب اسلامی از سوی دشمنان به ویژه بعد از خروج آمریکا از برجام، طراحی و تدارک دیده شد، تصریح کرد: مردم این توطئه ها را با مقاومت، استقامت و هوشیاری خنثی کردند.
وی تاکید کرد: با وجود گلایه مندی مردم، آنان همچنان نظام را همراهی می کنند و به امام، رهبری و نظام عشق می ورزند.
خوش اقبال با عنوان اینکه41 سال را با افتخار و اقتدار پشت سرگذاشتیم، بیان کرد: مسئولان به برکت انقلاب اسلامی، امروز محل رجوع مردم هستند و بایستی روسای ادارات و دستگاه های اجرایی به جد به عمل به گفته ها و عده ها، صداقت و اخلاق در کار، برخورد مسئولانه، دوری کردن از تنگ نظری و بالابردن روحیه نقد پذیری و مردم داری توجه کنند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود، گفت: ترورناجوانمردانه مردی از تبار نیکان الگوی صداقت و اخلاق، حاج قاسم سلیمانی که آبرویی برای مسلمانان در مقابل تکفیری هایی بود -که به نام دین می خواستند به اسلام ضربه بزنند- اشاره و تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در تشییع جنازه شهید سردار، کشور را بیمه کرد.
دبیر ستاد انتخابات کردستان ادامه داد: سردار سلیمانی در زمان حیات و شهادت محور اتحاد مردم بوده است به گونه ای که بر اساس نظرسنجی ها، مشارکت مردم در انتخابت 21 درصد افزایش نشان می دهد.
وی خطاب به برگزار کنندگان انتخاب گفت: عدم جانبداری، اجرای قانون، فراهم کردن فضای خوب برای مشارکت حداکثری بایستی به جد در دستور کار باشد.
وی که در آستانه 22 بهمن ماه به شهرستان سقز سفر کرد، با بیان اینکه به امید خدا 22 بهمن تماشایی و باشکوه خواهیم داشت، بیان کرد: حضور گسترده در راهپیمایی و مشارکت حداکثری در انتخابات، دشمنان را مایوس می کند و دوستان شاد خواهند شد.

بازدید [ 187302 ]
برچسب ها