یک شنبه 17 آذر سال 1398

اخبار

ايجاد توسعه علاوه بر مهارت فنى و انسانى، نيازمند مهارت ادراكى است

معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان، تاكيد كرد: ايجاد توسعه علاوه بر مهارت فنى و انسانى، نيازمند مهارت ادراكى سرمايه هاى انسانى است.
ايجاد توسعه علاوه بر مهارت فنى و انسانى، نيازمند مهارت ادراكى است

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين فيروزى در مراسم تجليل از كاركنان نمونه سازمان جهاد كشاورزى استان گفت: جهاد كشاورزى مجموعه ارزشمندى از سرمايه هاى انسانى در اختيار دارد كه نظرات كارشناسانه و تخصصى مديران و كارشناسان اين مجموعه در جلسات تصميم سازى و تصميم گيرى توسعه استان و عملكرد مطلوب سازمان، شاهد اين مدعاست.
وى سرمايه انسانى فعال در مجموعه جهاد كشاورزى استان را افرادى داراى مهارت فنى، انسانى و ادراكى بالا عنوان و خاطرنشان كرد: رضايتمندى و تقدير جامعه هدف از عملكرد جهاد كشاورزى، نشان دهنده مهارت انسانى بالاى كاركنان اين مجموعه است.
وى مهارت انسانى و تكريم انسان ها را آموزه اى دينى دانست كه در مرحله اول موجب رشد، تعالى، شكوفايى، توسعه فكرى و وسعت نظر خود شخص مى شود و هر كارمندى در نظام اسلامى بايد اين مهارت را داشته باشد.
فيروزى با تاكيد بر اينكه در حال حاضر اولويت دارترين كار در استان، تسهيل سرمايه گذارى است، افزود: ايجاد ساختار جذب و حمايت از سرمايه گذارى در بخش كشاورزىنشان دهنده مهارت ادراكى بالاى كاركنان جهاد و درك صحيح نسبت به شرايط اقتصادى استان است.
معاون استاندار كردستان در ادامه با اذعان به اينكه كشاورزى همچنان محور توسعه استان است، افزود: بيشترين اشتغال و توليد استان در حوزه كشاورزى است و بدون شك، جهاد يكى از موفق ترين دستگاه هاى استان در حوزه اقتصادى است.
فيروزى، كشاورزى استان را نيازمند نوسازى و بهره گيرى از علوم روز دانست و يادآور شد: ايجاد تحول در اين عرصه و انتقال علم از كتابخانه ها به زمين و عرصه عمل، بر عهده جهاد كشاورزى است.
وى در پايان ضمن قدردانى از تمامى كاركنان جهاد كشاورزى استان، سرمايه هاى انسانى منتخب و نمونه را منبع تجربه و انگيزه معرفى كرد و از آنها خواست مهمترين رسالت و مسوليت خود را كه ايجاد انگيزه در كليه سطوح صف و ستاد جهاد است، به خوبى عمل كنند.
شايان ذكر است، در اين مراسم از ٢٦ كارمند نمونه ادارات مختلف حوزه جهاد كشاورزى استان تجليل شد.

برچسب ها