دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار کردستان در مریوان؛

ایجاد فضای امنیتی مانع توسعه کردستان است

استاندار کردستان ایجاد فضای امنیتی را مانع توسعه کردستان دانست و گفت: مردم نباید اجازه دهند فضای سیاسی و امنیتی بر استان حاکم شود و در راستای چنین جریاناتی قرار گیرند.
ایجاد فضای امنیتی مانع توسعه کردستان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، بهمن مرادنیا روز دوشنبه در مریوان به خبرنگاران اعلام کرد: گروهک‌های تروریستی با اعمال خود و نا امن کردن کردستان مانع بزرگی در توسعه متناسب این استان بوده‌اند.

وی با بیان اینکه گروهک‌های تروریستی به دنبال توسعه کردستان نیستند، اظهار داشت: آنها درصدد ایجاد نا امنی، خون و خونریزی استاندار کردستان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: پروژه پتروشیمی کردستان در هفته دولت در شهرهای بانه، مریوان، سروآباد و سقز افتتاح می شود. 

وی با اشاره به تهیه گزارشی از آب شرب روستای تازه آباد مریوان و وضعیت نامناسب آن گفت: به فرماندار مریوان دستور داده شده تا مشکل آب شرب این روستا را در زودترین زمان ممکن حل شود.و ممانعت از توسعه اقتصادی استان هستند. 

مرادنیا با محکوم کردن حمله اخیر گروه تروریستی به یک پایگاه نظامی در مرز مریوان تاکید کرد: گروهک های تروریستی از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون بزرگترین ضربه‌ها را به استان کردستان وارد کرده اند.

 

 

بازدید [ 42636 ]
برچسب ها