شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان؛

ایستادگی همراه با اقتدار ایران، نتیجه همراهی مردم با نظام است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: در سایه مشارکت مردم، جنگ تحمیلی و بحران‌های بعد از آن را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و به واسطه مشارکت مردم امروز با اقتدار، عزت و سربلندی در مقابل دشمنان اسلام و نظام ایستاده‌ایم.
ایستادگی همراه با اقتدار ایران، نتیجه همراهی مردم با نظام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین خوش‌اقبال صبح  امروز در اختتامیه اولین نمایشگاه مشارکت‌های اجتماعی کردستان که در محل مجتمع فجر سنندج برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات سمن‌ها در هفته مشارکت‌های اجتماعی، اظهار کرد: فرهنگ مشارکت و تلاش باهم بودن  برای رسیدن به توسعه، فرهنگی شایسته   است که باید فراگیر شود.

وی  به خدمات  ارزشمند حوزه اجتماعی استانداری اشاره کرد و افزود: از همه مدیرانی که به  مشارکت و نقش مردم در پیشبرد امور اعتقاد دارند، قدردانی می‌کنم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه انقلاب ما با تدبیر امام راحل و همراهی و مشارکت مردم شکل گرفت و تداوم دارد، خاطرنشان کرد: در سایه همین مشارکت، جنگ تحمیلی و بحران‌های بعد از آن را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و به واسطه مشارکت مردم  امروز با اقتدار، عزت و سربلندی در مقابل دشمنان اسلام و نظام ایستاده‌ایم.

خوش‌اقبال به دیدگاه مثبت نظام و مسئولین نسبت به نقش مشارکت و همراهی مردم به عنوان اولویت اشاره کرد و افزود: مردم صاحب اصلی  مملکت و انقلاب هستند و اگر مشارکت مردمی نباشد، دولت در اجرای برنامه‌های خود موفق نخواهد بود.

وی  با تاکید بر لزوم واگذری بخشی از امور به مردم یادآور شد: مجموعه  استانداری کردستان و معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی با تمام توان در راستای توسعه مشارکت‌های مردمی در کارهایی که مردم می‌توانند نقش‌آفرینی کنند، تلاش دارد  ارتباطات  و تعاملات را  تقویت و بیشتر کند تا استان را به سمت و سویی ببرند که آیندگان از عملکرد ما،  نقش‌ها و مشارکت مردمی به نیکی یاد کنند.

وی زمان را بهترین قاضی برای سنجش عملکرد مدیران برشمرد و تاکید کرد: عملکرد و دیدگاه ما نسبت به مردم به راحتی برای آنها  قابل سنجش است لذا باید قدرشناس نظامی باشیم که این فضا را برای مشارکت مردم  و نقش‌آفرینی در همه عرصه ها فراهم کرده است.

 

 

بازدید [ 16416 ]
برچسب ها