چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

بازدید از پروژەهای عمران شهری سنندج با حضور منتخبان مردم کردستان در مجلس یازدهم/ پیادە راە فردوسی سنندج تا پایان شهریور بە بهرەبرداری می‌رسد

استاندار کردستان بە همراە منتخبان مردم استان در یازدهمین دورە مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران از پروژە های عمران شهری سنندج بازدید کرد.
بازدید از پروژەهای عمران شهری سنندج با حضور منتخبان مردم کردستان در مجلس یازدهم/ پیادە راە فردوسی سنندج تا پایان شهریور بە بهرەبرداری می‌رسد

بە گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ پروژه‌های در دست اجرای عمران شهری در سنندج نظیر تالار فرهنگ سنندج، سالن ورزشی شش هزار نفری سنندج، کمربندی آبیدر، مجتمع تجاری خدماتی سنه سنتر، بلوار کردستان و پیاده راه فردوسی مورد بازدید قرار گرفت.

مرادنیا ضمن قدردانی از تلاش‌های شهرداری سنندج و دستگاه‌های خدمات رسان در ساماندهی عمران شهری سنندج ، ضمن تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌ها گفت: یکی از اساسی‌ترین اقدامات در ساماندهی مرکز شهر سنندج احداث پیاده راه فردوسی است که می‌تواند به زیبایی هسته مرکزی شهر منتهی شود.

وی با بیان اینکه پیاده راه فردوسی با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و از محل منابع شهرداری و بازآفرینی سهری تامین می‌گردد، گفت: این پروژه باید در کمترین زمان ممکن و تا پایان شهریورماه سالجاری به بهره‌برداری برسد.

مرادنیا عنوان کرد؛ ممکن است در کوتاه مدت برخی از کسبه و مشاغل نظیر تاکسی داران از وضع موجود ناراضی باشند اما با اتمام این پیاده راه اوضاع تغییر خواهد کرد و در نهایت به سود شهر و مردم سنندج خواهد بود.

استاندار کردستان با بیان اینکه در سال گذشته و امسال اعتبارات شهرداری از محل‌های گوناگون حدود ۲۰۰ درصد رشد داشته است، اظهار کرد: امیدواریم این افزایش اعتبارات منجر به اجرای پروژه‌های مهم در سنندج شود و رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

مرادنیا در ادامه سخنان خود به شهردار سنندج تاکید کرد: از محل اعتبارات موجود نسبت به آسفالت و بهسازی خیابان‌ها و پیاده‌روهای سنندج اقدام کند.

بازدید [ 7182 ]
برچسب ها