دو شنبه 20 مرداد سال 1399

اخبار

بازدید استاندار کردستان از دو طرح صنعتی در سنندج و دهگلان

استاندار کردستان از دو طرح صنعتی و تولیدی شرکت مهر پویش ئاوالان تولیدکننده کاغذ دکوراتیو و روکش ام دی اف در دهگلان و شرکت تولید بستنی عسل در شهرک صنعتی سنندج بازدید کرد.
بازدید استاندار کردستان از دو طرح صنعتی در سنندج و دهگلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در این بازدید در جریان عمده مشکلات این واحدهای تولیدی کە عمدتاً مشکل سرمایه در گردش بود قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سرمایه‌گذاران باید همواره مورد حمایت بانک‌ها باشند گفت: به دلیل اهمیت تولید و ایجاد اشتغال بانک‌ها باید تسهیل کننده و حامی تولید‌کنندگان باشند.

مرادنیا با بیان اینکه ما برای تولیدکنندگان احترام و ارزش قائل هستیم ادامه داد: صاحبان بنگاه‌های تولیدی نیز باید تلاش کنند با تولید بروز و سالم و فروش محصولات خود به تعهدات خود در قبال بانک‌ها نیز عمل کنند.

استاندار کردستان ادامه داد: تولیدکنندگان کالاهای مختلف در استان باید با در نظر گرفتن همه جوانب موضوع صادرات و ارزآوری به کشور را مورد توجه قرار دهند.

مرادنیا همچنین بر تامین مواد اولیه مورد نیاز بنگاه‌های تولیدی در داخل نیز اشاره کرد و گفت: امیدوارم تمهیداتی اندیشیده شود که مواد اولیه در درجه اول از استان و بعدا از سایر نقاط کشور تهیه شود و کمتر به خارج از کشور وابستگی داشته باشیم.

بازدید [ 776739 ]
برچسب ها