شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

بازدید استاندار کردستان از واحدهای تولیدی مواد ضد عفونی و لباس ایزولە بیمارستانی / سرمایە در گردش واحدهای تولیدی تامین می‌شود

استاندار کردستان امروز از چند واحد تولید مواد ضد عفونی کننده و لباس‌های ایزوله بیمارستانی در سنندج بازدید کرد.
بازدید استاندار کردستان از واحدهای تولیدی مواد ضد عفونی و لباس ایزولە بیمارستانی / سرمایە در گردش واحدهای تولیدی تامین می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در حاشیه این بازدیدها با بیان اینکه در چند روز گذشته در استان مشکل تامین مواد ضد عفونی کننده وجود داشت، گفت: با پیگیری های سازمان صنعت، معدن و تجارت چند واحد خط تولید خود را عوض کردند و هم اکنون مشغول تولید مواد ضد عفونی کننده هستند.
وی افزود: در دو روز گذشته این اقلام میان داروخانه ها توزیع شده و امروز و فردا هم با نظارت علوم پزشکی مواد ضد عفونی بیشتری در سطح استان توزیع می‌شود.

مرادنیا با بیان اینکه بیشتر استان‌های کشور درگیر بیماری کرونا هستند، ادامه داد: با چند استان هماهنگی جهت تهیە الکل صورت گرفتە و در روزهای آیندە توزیع ضد عفونی کنندە ها در سطح استان افزایش می یابد.

استاندار کردستان در ادامه بر ضرورت حمایت از واحدهای تولید کننده مواد شوینده و ضد عفونی کننده تاکید کرد و گفت: از منابع استانی یارانه سود تسهیلات به این واحدها پرداخت می شود و تلاش می کنیم تامین سرمایه در گردش این واحدها را تامین کنیم.

بازدید [ 20007 ]
برچسب ها