سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

بازدید مدیرکل دفتر فتی استانداری از پروژه های توسعه محور نایسر سنندج

مدیرکل دفتر فنی استانداری کردستان در راستای برنامه های عمرانی ستاد بازآفرینی برای محلات حاشیه شهرهای استان از پروژه های توسعه محور در محله نایسر سنندج بازدید کرد.
بازدید مدیرکل دفتر فتی استانداری از پروژه های توسعه محور نایسر سنندج

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، در این بازدید اعضای شورای شهر، معاون شهردار سنندج، رئیس اداره بهسازی راه و شهرسازی استان و نمایندگان ادارت خدمات رسان هم حضور داشتند.

فرزاد حسنی مدیرکل دفتر فنی استانداری و هیئت همراه در این بازدید از میزان پیشرفت پروژه های توسعه محور نایسر بازدید کردند و مشکلات احتمالی پیش روی آنها را مورد بررسی قرار دادند.

حسنی در این بازدید با اشاره به اهتمام جدی استانداری و مجموعه بدنه مدیریتی استان برای رفع کمبودها و محرومیتهای این منطقه از شهر گفت:

در حال حاضر برنامه های عمرانی قابل توجهی در نایسر در دست اجرا است که اجرای بلوار 24 متری موسوم به خیابان گاز، آسفالت کامل خیابان حاجی فیضه به عنوان خیابان اصلی نایسر، تامین زمین و آماده سازی جهت احداث 2 واحد آموزشی نوساز در نایسر، بهسازی خیابان موسوم به دکل و آسفالت کوچه های منتهی به خیابان های اصلی از مهمترین آنها است.

وی ابراز امیدواری کرد با عنایت به پیشرفت مناسب پروژه های فوق (حدود 70درصد)، بخش عمده این پروژه ها در سالجاری به بهره برداری برسد و با تزریق اعتبارات جدید و و تخصیص سهمیه قیر استان پروژه های جدیدی از قبیل احداث فضای سبز شهری، مجموعه ورزشی و ادامه روند بهسازی معابر در نایسر تعریف گردد.

 

 

 

بازدید [ 68058 ]
برچسب ها