جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار

بازرسان استانداری کردستان از دستگاه‌های اجرایی به صورت نامحسوس بازدید می‌کنند

مدیر کل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان از اعزام بازرسان استانداری جهت بازدید نامحسوس از دستگاه‌های اجرایی استان در راستای طرح تکریم ارباب رجوع با استناد به منشور حقوق شهروندی خبر داد. ​
بازرسان استانداری کردستان از دستگاه‌های اجرایی به صورت نامحسوس بازدید می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ مسعود روحانی با بیان این مطلب گفت: این بازرسی‌ها به منظور پایش و ارزیابی فعالیت دستگاه‌هاي اجرایی استان کردستان و پیشگیری از ایجاد زمینه‌های نقض حقوق شهروندی صورت می پذیرد.

وی به التزام مدیران و مسئولان اجرایی به منشور حقوق شهروندی در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و افزود: با سوء‌استفاده کنندگان از قدرت در تعرض به حقوق شهروندی در دستگاه‌های اجرایی استان برخورد قانونی خواهد شد.

روحانی با اشاره به لزوم نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان افزود: با توجه به تاکید استاندار، بازرسی از دستگاه‌های اجرایی در راستای ادای درست وظایف اداری، تکریم ارباب رجوع، رسیدگی به مسائل و مشکلات و پاسخگو بودن آنها انجام می‌گیرد.

او خاطرنشان کرد: بازرسی از دستگاه های اجرایی در راستای ارتقای عملکرد و اجرای دقیق قانون در دستگاه‌ها انجام می گیرد.

مدیر کل بازرسی عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان از اعزام تیم‌های بازرس نامحسوس به دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان‌های تابعه از اول اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: در این راستا از عموم شهروندان استان کردستان تقاضامندیم همکاری لازم را در صورت مواجهه با بازرسان مذکور به عمل آورند.

بازدید [ 612465 ]
برچسب ها