سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

بانه و مریوان به مناطق آزاد تجاری کشور پیوستند

استاندار کردستان از تصویب کلیات لایحه منطقه آزاد تجاری بانه مریوان ساعتی پیش در مجلس شورای اسلامی خبر داد و آن را به مردم کردستان تبریک گفت.
بانه و مریوان به مناطق آزاد تجاری کشور پیوستندبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کردستان، بهمن مرادنیا با اعلام این خبر گفت: این طرح همراه با ۷ منطقه دیگر در کشور و با اکثریت آرا تصویب شده و با تدابیری که اندیشیده شده وارد فاز اجرایی خواهد شد.

استاندار کردستان افزود: سرانجام تلاش‌های بی‌وقفه دولت و نمایندگان محترم در این مورد به ثمر نشست و تصویب این لایحه در مجلس گامی بزرگ و افقی روشن در رونق اقتصادی و آبادانی منطقه کردستان خواهد بود.

مرادنیا گفت: ان شالله بعد از طی مراحل قانونی و نهایی شدن موضوع و با اعلام دستورالعمل‌ها و مراحل برپایی منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان، بلافاصله مراحل اجرایی آن را آغاز خواهیم نمود و در این راه به مشارکت و یاری و همفکری تمام مردم منطقه نیازمندیم.

استاندار کردستان تصویب این لایحه را به مردم کردستان به ویژه مردم بانه و مریوان تبریک گفت و افزود: امیدواریم با عنایت خداوند متعال، منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان سیمای منطقه ما را دگرگون کرده و برکت و رونق اقتصادی مورد نظر را برای تمامی مردم ما به ارمغان بیاورد.

 مرادنیا افزود: به زودی جزئیات و اخبار بیشتری از مراحل اجرایی منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان به اطلاع مردم شریف کردستان خواهیم رساند.

بازدید [ 939417 ]
برچسب ها