جمعه 22 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان؛

بانک‌ها با تولیدکنندگان مهربان‌تر باشند/ بعضی‌ها توسعه استان را بر نمی‌تابند/ برای توسعه کردستان به حواشی توجه نمی‌کنم

استاندار کردستان در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن با انتقاد از عملکرد بعضی اشخاص و فضاسازی‌های رسانه‌ای از عزم جدی برای توسعه کردستان و عدم توجه به حواشی سخن گفت.
بانک‌ها با تولیدکنندگان مهربان‌تر باشند/  بعضی‌ها توسعه استان را بر نمی‌تابند/ برای توسعه کردستان به حواشی توجه نمی‌کنم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا با بیان اینکه افراد و جریاناتی وجود دارند که توسعه و رشد کردستان را تحمل نمی‌کنند افزود: بزرگترین سرمایه‌گذاری صنعتی تاریخ کردستان انجام شده است اما افرادی با پرداختن به حواشی از سفر وزیر به سه شهرستان استان با هلکوپتر انتقاد می‌کنند.

وی با بیان اینکه در طول سالیان گذشته هدف همه جلوگیری از خام فروشی معادن بوده است اظهار داشت: با ایجاد زنجیره فولاد از خام‌فروشی جلوگیری می‌شود و برای جوانان این استان اشتغال ایجاد می‌کند که این مسئله اجابت خواست مردم بوده است که گویا به مزاق بعضی‌ها خوش نیامده است.

مرادنیا با اتقاد از افرادی که در صدد هستند استان را ضعیف و ذلیل نشان دهند اضافه کرد: همین کسانی که به اقدامات انجام شده انتقاد می‌کنند در جایی دیگر از عدم توسعه یافتگی کردستان سخن به میان می‌آورند.

استاندار کردستان تاکید کرد: قرار است با سرمایه‌گذای بخش خصوصی  در استان پتروشیمی‌های دیگری ایجاد شود که هنوز و بدون اینکه اقدامی عملی شده باشد حاشیه سازی‌ها آغاز شده است.

مرادنیا با بیان اینکه من مطلقا به حواشی توجهی ندارم و به مدیران نیز این مطلب را یادآوری می‌کنم عنوان کرد: از رسانه‌ها و همه تولید کنندگا ن و گروه‌های مرجع می‌خواهم به این مسایل و حواشی در جامعه پاسخ دهند.

وی افزود: ما نباید در جامعه فضای یاس و ناامیدی ایجاد کنیم، چرا که کارهای مهمی در استان در حال انجام است و این نشان از اراده دولت و نظام برای توسعه استان است.

استاندار کردستان با بیان اینکه باید به  تولید توجه بیشتری داشته باشیم گفت: از بانک‌های استان می‌خواهم با تولید و تولید کنندگان مهربانانه‌تر برخورد کنند.

بازدید [ 49020 ]
برچسب ها