سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار

فیروزی عنوان کرد:

بانک‌ها در تفسیر بخشنامەها بە نفع تولید انعطاف نشان دهند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از بانک‌ها خواست در تفسیر بخشنامه‌ها به نفع رونق تولید و اشتغال انعطاف نشان دهند.
بانک‌ها در تفسیر بخشنامەها بە نفع تولید انعطاف نشان دهندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
حسین فیروزی در هفتاد و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: در وضعیت فعلی هیچ اصلی مهمتر از افزایش تولید، ایجاد اشتغال و حفظ شغل‌های موجود وجود ندارد.

وی با بیان اینکه واحدهای تولیدی که در جهت افزایش تولید و صادرات اقدام می‌کنند باید بیشتر مورد توجه و حمایت بانک‌ها باشند اظهار کرد: معتقدم کفه ترازو باید همواره به نفع تولید سنگینی کند.

فیروزی هدف مجموعه دولت را کمک و ایجاد تسهیلات برای رونق تولید ارزیابی کرد و گفت: بی گمان بدون حمایت بانک‌ها و ایجاد بستر سازی های مناسب برای تولید کنندگان اتفاق قابل توجهی روی نخواهد داد.

معاون اقتصادی استاندار کردستان در ادامە تولید کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب و رقابتی را جزو رسالت‌های تولیدکنندگان در استان دانست و گفت: در صورت تولید کالای مناسب، با توجە بە مرزی بودن استان بازارهای مناسبی برای صادرات وجود دارد و این مسئله می:تواند برای استان و کشور ارز آوری مناسب به همراه داشته باشد.

هفتاد وچهارمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کردستان با حضور مسئولان و مدیران مرتبط بانکی به بررسی مشکلات چهار واحد تولیدی اختصاص یافت و تصمیماتی در راستای حل مشکلات این واحدها گرفته شد.

بازدید [ 935541 ]
برچسب ها