جمعه 15 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

باید ارزش های غنی فرهنگی کردستان به گردشگران معرفی شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: باید زمینه ای فراهم کرد که فرهنگ و آیین های استان به خوبی برای مسافران معرفی شود و تمامی شهرداری های استان به همراه ستاد خدمات سفر برای این میزبانی تمامی تلاش خود را داشته باشند.
باید ارزش های غنی فرهنگی کردستان به گردشگران معرفی شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان:
حسین خوش اقبال شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های نوروزی در شهرداری سنندج با بیان ایت مطلب اظهار داشت: کردستان همه ساله میزبان بسیاری از گردشگران از اقصی نقاط مختلف ایران است که می توان با میزبانی خوب از آنان زمینه حضور سرمایه های متلف در استان را فراهم کرد.
وی افزود: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه شهرداری سنندج نیز در چند روز گذشته تلاش های بسیاری برای اماده سازی شهر و استقبال از نوروز97 انجام داده است اضافه کرد: این نهاد عمومی در این اقدام ها پیشگام بوده و کمک سایر دستگاه ها و نهادها به آن الزامی است.
خوش اقبال خاطر نشان کرد: نوروز 97 در استان فرصتی برای استفاده از گردشگری و میزبانی مسافران برای جذب سرمایه گذاری های مختلف است.
وی گفت: پرداخت حقوق، مزایا و پاداش تمام پرسنل شهرداری سنندج در روز شنبه نیز خبر نوید بخشی برای همه است و تلاش مدیریت شهری برای تحقق این مساله در چند روز گذشته بسیار ارزشمند است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان در پایان بر پرداخت مطالبات شهرداری های از سوی دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: استانداری کردستان به عنوان آغازگر عمل به مهم در هفته گذشته تمامی بدهی های مربوط به ساختمان خود را به شهرداری پرداخت کرده تا آغازی برای مطالبه گری از سایر دستگاه ها باشد.

بازدید [ 618450 ]
برچسب ها