جمعه 15 فروردین سال 1399

اخبار

استاندار تاکید کرد:

باید از تولیدات کشاورزی حمایت همه جانبه داشته باشیم

استاندار کردستان، کشاورزی را ظرفیت اصلی استان عنوان و تاکید کرد: باید از تولیدات کشاورزی حمایت همه جانبه داشته باشیم.
باید از تولیدات کشاورزی حمایت همه جانبه داشته باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت استان، که با دستور کار هم اندیشی در خصوص بیمه کارگران و کارفرمایان واحدهای تولیدات کشاورزی برگزار شد، بهمن مرادنیا از سازمان تامین اجتماعی خواست نهایت تعامل و حمایت را در برخورداری این افراد از بیمه، داشته باشد. 
وی متذکر شد: اگر بخشنامه ای در کل کشور اجرا شود اما در کردستان اجرا نشود سهل انگاری تلقی می شود اما اگر در کشور اجرا نشود و در کردستان اجرا شود، نتیجه آن اتهامات ناروایی است که به استان نسبت داده می شود.  
همچنین تاکید کرد: شرایط کردستان شرایط خاصی است، و باید از تولید بویژه در حوزه کشاورزی حمایت همه جانبه داشته باشیم. 
مرادنیا در خصوص علت تاکید بر توجه و حمایت از کشاورزی در کردستان، اظهار داشت: یکی به این دلیل است که کشاورزی ظرفیت اصلی کردستان است و دلیل دیگر اینکه واحدهای تولیدی کشاورزی ما شرکت های بزرگ نیستند بلکه کشاورزانی هستند که از این راه امرار معاش می کنند. 
استاندار کردستان در خصوص گله مندی نمایندگان تولیدکنندگان از عملکرد برخی کارشناسان ادارات، گفت: در سلامت و تعامل مدیران استان هیچ شکی ندارم اما از ایشان می خواهم، به کارشناسان منعکس شود که با مردم تعامل بیشتری داشته باشند. 
وی در ادامه، اعضای اتاق بازرگانی را نمایندگان بخش خصوصی و مدیران را نماینده دولت ذکر و خاطرنشان کرد: باید تعامل، همکاری، همفکری و تلاش بیشتری داشته باشیم تا بتوانیم قدم های بیشتر و بلندتری برای توسعه استان برداریم.

بازدید [ 218994 ]
برچسب ها