شنبه 16 فروردین سال 1399

اخبار

وزیر کشور در بازدید از مرز باشماق؛

باید امکانات، زیرساخت‌ها و خدمات بیشتری در مرز باشماق ارائه شود

وزیر کشور در بازدید از مرز باشماق مریوان بر ارائه خدمات بیشتر و تقویت زیرساخت‌ها در جهت ارزآوری برای کشور در این مرز تاکید کرد.
باید امکانات، زیرساخت‌ها و خدمات بیشتری در مرز باشماق ارائه شود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در دومین روز از سفر به استان کردستان و پس از بازدید از مرز و پایانه مرزی باشماق در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: امروز توفیق شد بازدید هوایی و زمینی از مناطق مرزی استان کردستان داشته باشیم. 
وزیر کشور درخصوص دلایل حضور و بازدید از مناطق مرزی گفت: در جلسه اقتصادی که دیروز داشتیم تجار و افرادی که در این مرز فعال هستند، داشتیم؛ برخی موضوعات و مسائل را مطرح کردند که نیاز دیدم سفرم را به تاخیر بیندازم و حضوری از این مرز بازدید کنم. 
وی ادامه داد: در همین راستا، موضوعات مطرح شده در جلسه وارد تشخیص داده شد و برخی مشکلات وجود دارد که اگر بتوانیم این مشکلات را حل کنیم شرایط تجارت تسهیل می شود؛ از این میان، برخی موارد درحد تصمیم گیری در محل قابل رفع است که تصمیم لازم اتخاذ و ابلاغ شد و البته برخی نیز منوط به تصمیمات کلان است. 

وزیر کشور تصریح کرد:عزیزانی که در این منطقه زحمت می کشند و تلاش می کنند، باید بتوانند از مرز با سهولت و راحتی تمام استفاده کنند. تمام درخواست مردم نیز این بود که امکانات و زیرساختها و خدمات بیشتری ارائه شود تا ارز بیشتری برای کشور حاصل شود.

بازدید [ 172368 ]
برچسب ها