چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون سیاسی استاندار کردستان:

باید با هرآنچه در توان داریم در راه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، گفت: باید با هرآنچه که در توان داریم در راه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم؛ اگر کوتاهی کنیم در مقابل امام و شهدا حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.
باید با هرآنچه در توان داریم در راه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیمبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
حسین خوش اقبال در جلسه ستاد هماهنگی راهیان نور استان، با یادآوری اینکه آبرو و عزت امروز ایران مدیون ایثار و از خود گذشتگی شهداست، افزود: امروز شاهد آن هستیم که ایران به یکی از قدرتمندترین کشورهای منطقه تبدیل شده است.
وی توجه به اصلاح زیرساخت های یادمان شهدا را ضروری دانست و اذعان داشت: این امر سبب افزایش جذب زائران راهیان نور و معرفی مظلومیت مناطق غرب و شهدای کردستان می شود.
خوش اقبال افزود: علاوه بر اقدامات زیرساختی که بر عهده دستگاه های خدمات رسان قرار دارد، دستگاه های فرهنگی نیز می توانند با فضاسازی در کنار زیبایی های طبیعی کردستان، جلوه ویژه ای به این مناطق بدهند.
خاطرنشان کرد: حضور زائران راهیان نور در کردستان، علاوه بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران، کمک می کند تا استان را بهتر بشناسانیم و امنیت آن را ثابت کنیم.
معاون سیاسی استاندار در ادامه تاکید کرد: اگر می خواهیم در کردستان کاری انجام دهیم باید همه در کنار هم باشیم و هر کدام نقش خود را در ایجاد توسعه ایفا کنیم.

بازدید [ 344850 ]
برچسب ها