شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان

باید جوانان را با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا کنیم

استاندار کردستان گفت: باید جوانان را با ارزش ها انقلاب اسلامی آشنا کنیم و دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را برای آنها تشریح کنیم.
باید جوانان را با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران با اتکا با ارزشها و باروهای دینی و اعتقادی مردم به ثمر نشست و ماهیت الهی و مردمی انقلاب برای جهانیان به اثبات رسید.
وی افزود: با توجه به منوبات مقام معظم رهبری در خصوص مردمی بودن مراسمات  دهه فجر بایستی امسال مراسمات چهلمین سالگرد پیرزوی انقلاب را با حضور گسترده مردم با شور و نشاط بیشتری برگزار کنیم.
مرادنیا تصریح کرد: باید با همکاری دستگاههای اجرایی استان برنامه های ایام الله دهه فجر را با مشارکت گسترده مردم برگزار کنیم و با برنامه ریزی زمینه حضور جوانان و نسل جدید انقلاب را در این مراسمات مهیا کرد.
استاندار کردستان درادامه خواستار تدوین برنامه های دهه فجر برای دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان با هدف جلب هر چه بیشتر دانشجویان و جوانان در برگزاری مراسمات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد.
وی گفت: به دلیل هجمه استکبار جهانی و تحریم های آمریکا به کشورمان به منظور دور ساختن مردم از انقلاب اسلامی در این راستا باید با تشریح اهداف و دستاوردهای چهل ساله انقلاب برای مردم آنها را به آینده انقلاب و حضور در عرصه هایی مختلف امیدوار و خوش بین کرد.
استاندار کردستان در پایان با انتقاد از کم کاری و عدم حضور برخی از مدیران اجرایی دستگاههای استان در برنامه ریزی های گرامیداشت ایام الله دهه فجر استان بر لزوم حضور همه جانبه آنها در اجرای برنامه ها تاکید کرد.بازدید [ 581571 ]
برچسب ها