چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی استاندار کردستان:

باید نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مقابله با کرونا در اولویت قرار گیرد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در سال جاری باید شعار جهش تولید ملی در سرلوحه برنامه های اجتماعی قرار گیرد و متناسب با پروتکلهای بهداشتی جلسات و فعالیت ها با نگاه پیشگیرانه بهداشتی با بیماری کرونا مقابله کرد.
باید نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مقابله با کرونا در اولویت قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال امروز در جلسه مدیران حوزه سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با اشاره به روند رسیدگی و مشکلات ناشی از وضعیت مقابله با شیوع بیماری کرونا در استان با بیان این مطلب اظهار داشت: به دلیل مسائل و مشکلات ناشی از این بیماری باید با برنامه ریزی و پیروی از سیاست ها و دستورالعملهای کشوری در رابطه با پیشگیری و مقابله با کرونا با همکاری مردم به سمت ریشه کنی بیماری کرونا در استان حرکت کنیم.
وی خطاب به مدیران این حوزه افزود: باید با بررسی وضعیت و جوانب مختلف این بیماری تحلیل خود را از وضعیت موجود به عمل آورده و روشهای مناسب وکارآمد را ارائه دهند.
خوش اقبال ادامه داد: با توجه به مناسبت های پیش رو بایستی به گونه ای برنامه ریزی کرد تا نگاه پیشگیرانه در برنامه ریزی ها و امورات در سرلوحه قرار گیرد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: روند اقدامات پیشگیرانه بایستی به صورتی انجام شود تا خدشه ای به برنامه های ستاد ملی کرونا وارد نشود.
خوش اقبال در پایان با تقدیر از اقدامات انجام شده در سال 98 ابراز امیدواری کرد که در سال 99 توآم با برنامه ریزی و مدیریت زمان بوده و با جلوگیری از پراکنده کاری حداکثر استفاده از منابع و امکانات مدنظر قرار گیرد.

بازدید [ 98781 ]
برچسب ها