یک شنبه 26 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سياسى استاندار:

با تفکر بسیجی می‌توان کارهای بزرگ انجام داد/ مردم سرمایه اصلی نظام هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان وجود تفکر بسیجی را عامل انجام دادن کارهای بزرگ در استان دانست.
با تفکر بسیجی می‌توان کارهای بزرگ انجام داد/ مردم سرمایه اصلی نظام هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در مراسم معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندان شهید کاظمی استانداری  که با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد با بیان اینکه شرایط امروز کشور قابل مقایسه با اوایل انقلاب نیست گفت: امروز به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و حضور مقتدرانه نیروهای نظامی و امنیتی کشور در وضعیت خوبی قرار دارد.

وی با بیان اینکه منکر وجود برخی مشکلات در کشور نیستیم و باید با تدبیر از شرایط اکنون کشور که به واسطه دشمنی استکبار ایجاد شده گذر کنیم اظهار داشت: با تفکر بسیجی می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم و از این گردنه سخت بسلامت عبور کنیم.

خوش اقبال تاکید کرد: با اطمینان می گویم که برگ زرین دیگری از تاریخ انقلاب و دفاع از آرمانهای انقلاب بواسطه حضور مردم از این شرایط اقتصادی ورق خواهد خورد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه دشمن در کنار جنگ اقتصادی جنگ روانی و رسانه ای را نیز به راه انداخته و مدام در حال پمپاژ ناامیدی در سطح جامعه است اضافه کرد: جز با تفکر بسیجی و انقلابی راه دیگری برای غلبه بر دسیسه های دشمنان وجود ندارد و باید اقداماتی صورت بگیرد که مردم را نسبت به نظام امیدوارتر کرد.

خوش اقبال تاکید کرد: حضور نیروهای بسیجی در کنار مسوولان اجرایی می تواند توطئه دشمنان را به هم بریزد.

وی با بیان اینکه امروز امکانات سپاه و نیروهای مسلح در اختیار دولت قرار دارد افزود: مردم سرمایه اصلی نظام هستند و اگر مردم در صحنه نباشند مشکلات زیادی خواهیم داشت، بنابراین باید از همه امکانات برای رفع مشکلات مردم تلاش کنیم.

خوش اقبال یادآوری کرد: مردم در تنگنای اقتصادی قرار دارند و ما نیز تلاش می کنیم علاوه بر ارتباط گسترده تر با مردم منشا خدمات بیشتر به آنان باشیم.

در این مراسم حسین خوش اقبال به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارمندان شهید کاظمی استانداری کردستان معرفی شد.این سمت پیشتر در اختیار علیرضا آشناگر معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قبل بود.

بازدید [ 778221 ]
برچسب ها