شنبه 5 بهمن سال 1398

اخبار

برای مقابله با اعتیاد باید به دنبال راهکارهای اجرایی باشیم

استاندار کردستان تاکید کرد: برای مقابله با اعتیاد و مواد مخدر در استان، باید به دنبال راهکارهای اجرایی باشیم
برای مقابله با اعتیاد باید به دنبال راهکارهای اجرایی باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در در دهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، با اذعان به اینکه، بعضی جاها غفلت می کنیم و انتظار معجزه هم داریم، خاطرنشان کرد: باید با واقعیت ها روبرو شویم و به دنبال راهکارهای اجرایی باشیم. 
وی با یادآوری اینکه اعضای این شورا مسئول احصاء راهکارهای واقعی، شفاف و اجرایی برای مقابله با اعتیاد عنوان و اظهار داشت: مسئولیت ما در قبال این پدیده در کشور و استان یک تکلیف دینی، شرعی و قانونی است. 
مرادنیا چالشی بودن مباحث جلسات را موجب روشن شدن نقاط ضعف و به دنبال آن پیدا شدن راهکارها دانست و از اعضای جلسه خواست انتقاد پذیر باشند و انتقادات خود را نسبت به عملکرد دستگاه های متولی در استان، شفاف بیان کنند.
استاندار کردستان در ادامه اهمیت توسعه ورزش در مقابله و پیشگیری از اعتیاد را یادآور شد و تاکید کرد: زمان مصوبه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در استان، باید به گونه ای برنامه ریزی و اجرا شود که حضور دانش آموزان و جوانان در آن میسر باشد. 
وی همچنین اهمیت ارتباط سازمان ورزش و جوانان و آموزش و پرورش را گوشزد کرد و افزود: در این رده سنی باید از بروز آسیب های اجتماعی پیشگیری کنیم. 
مرادنیا فراهم کردن امکان ورزش برای بانوان بویژه بانوان غیر شاغل را نیز موضوعی حائز اهمیت عنوان کرد. 
 

 

برچسب ها