چهار شنبه 13 اسفند سال 1399

اخبار

برنامەهای گرامیداشت هفتە دفاع مقدس باید بدیع و متناسب با شرایط روز باشد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تاکید کرد کە برنامەهای گرامیداشت هفتە دفاع مقدس باید بدیع و متناسب با شرایط روز باشد.
برنامەهای گرامیداشت هفتە دفاع مقدس باید بدیع و متناسب با شرایط روز باشد

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ محمدابراهیم زارعی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یادو خاطره رزمندگان دوران دفاع مقدس گفت: جنگ هشت ساله کشورمان با رژیم بعثی یکی از طولانی ترین جنگ های قرن بیستم بود که در آن فداکاری و رشادت های بزرگی توسط فرزندان این سرزمین رقم خورد.

وی با بان اینکه متولدین بعد از دوران جنگ بسیاری از ایثارگری ها و رشادت ها را ندیده و یا به درستی به آنان منتقل نشده است، ادامه داد: برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید با شیوه های نو و با جذابیت و زیبایی به نسل جدید منتقل شود.

زارعی یادآوری کرد: دفاع مقدس یک رویداد متعلق به همه مردم و تمامی نسل هاست،بنابراین در سنندج و دیگر شهرستانها باید برنامه های پرمحتوا با استفاده از همه ابزارها و امکانات برگزار شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با بیان اینکه در ویژه برنامه های دفاع مقدس رعایت پروتکل های بهداشتی لازم است بر مشارکت دادن مردم در پربارتر کردن برنامه های هفته دفاع مقدس تاکید کرد.

بازدید [ 222642 ]
برچسب ها