سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

برگزاری بیش از ۱۸ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در استانداری کردستان

مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری کردستان از برگزاری ۱۸ هزار و ۲۰۰ نفر ساعت دوره آموزشی طی ۶ ماهه نخست امسال در این استانداری خبر داد.
برگزاری بیش از ۱۸ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در استانداری کردستان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
باباعلی مردوخی در این خصوص اظهار داشت: در نیمه اول سال جاری ۹ دوره آموزشی شامل ۲ دوره عمومی و ۷ دوره شغلی اختصاصی برای کارکنان استانداری، فرمانداری ها و بخشداری های تابعه، در قالب ۱۸ هزار و ۲۰۰ نفر ساعت آموزش، برگزار شده است.
وی در ادامه به تفویض ۲۱۵ مورد از عناوین وظایف در اختیار وزارتخانه ها به استان ها اشاره کرد و افزود: این تفویض اختیار در راستای برنامه تحول اداری دولت و به منظور تمرکززدایی اختیارات، و خدمات رسانی مطلوب و به موقع انجام شد.
مردوخی در توضیح بیشتر اظهار داشت: تعدادی از عناوین تفویض اختیار شده عبارتند از: امور مالیاتی ۱۲ مورد، محیط زیست ۲۱ مورد، راه و شهرسازی ۱ مورد، فرهنگ و ارشاد اسلامی ۴۵ مورد، تعاون کار و رفاه اجتماعی ۳۱ مورد، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ۴ مورد، جهاد کشاورزی ۱۴ مورد، حوزه وزارت نیرو ۴ مورد و استانداری ۱۷ مورد.
وی خاطرنشان کرد: عناوین ۲۱۵ اختیار واگذار شده به استان ها در سایت استانداری موجود است و مراجعین به این ادارات در صورت عدم ارائه خدمات، می توانند به دفتر بازرسی و یا دفتر برنامه ریزی استانداری مراجعه و طرح شکایت نمایند.

بازدید [ 315666 ]
برچسب ها