سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان:

بسیج با اقتدار همچنان در عرصه صیانت از دستاودرهای انقلاب اسلامی است

معاون سیاسی امینتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: امروز که چهار دهه از انقلاب می‌گذرد نیروهای بسیجی و امنیتی در اوج اقتدار همچنان در عرصه صیانت از دستاودرهای انقلاب اسلامی حضور دارند.
بسیج با اقتدار همچنان در عرصه صیانت از دستاودرهای انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال امروز در جلسه دیدار جمعی از مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی با فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در محل جلسات سالن سپاه ناحیه سنندج با بیان  این مطلب اظهار داشت: امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند تفکرات بسیجی هستیم در همین راستا با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری تفکرات بسیجی را در جامعه ترویج و اشاعه دهیم.

وی در ادامه ضمن تبریک بمناسبت آغاز هفته وحدت و هفته بسیج در سنندج، امنیت و آبروی نظام جمهوری اسلامی را مرهون ایثار وازخودگذشتگی و مقاومت سپاه و بسیج دانست.

خوش اقبال تاکید کرد: سپاه و بسیج در دوران هشت سال جنگ تحمیلی افتخارات بزرگی را برای نظام و انقلاب اسلامی خلق کردند.

وی اذعان داشت: همزمان با پیروزی انقلاب تفکرات و اندیشه بسیجی در همه آحاد جامعه و در ادارات کشور طنینانداز شد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان ادامه داد: با اتکا به اقتدار نیروهای مسلح و در راستای حفاظت از ارزشهای اسلامی و فرامین مقام معظم رهبری با بهرهگیری از تفکر و روحیه بسیجی میتوان مقاصد و توطئههای استکبار جهانی را خنثی کرد و معادلات سیاسی در خاورمیانه را به نفع جمهوری اسلامی رقم زد.

خوش اقبال در پایان گفت: مسوولان ادارات استان در راستای رضایت امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری و خدمت به مردم و حل مشکلات معیشتی آنها حرکت کنند.

بازدید [ 669351 ]
برچسب ها