سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان؛

بلاتکلیفی واحدهای مسکن مهر به دولت و مردم ضرر می‌رساند

استاندار کردستان با تاکید بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر بلاتکلیف، ادامه این روند را موجب تحمیل هزینه به دولت و متقاضیان و متضرر شدن آنها دانست.
بلاتکلیفی واحدهای مسکن مهر به دولت و مردم ضرر می‌رساند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در دومین جلسه شورای مسکن استان، خواستار تشکیل جلسه با حضور مسؤولان ذیربط استانی و مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر دارای مشکل، به منظور بررسی مشکلات و تعیین تکلیف این واحدها شد و از دادگستری خواست روند رسیدگی به پرونده این واحدها را تسریع نماید.
وی متذکر شد: نباید اختلافات بین دستگاه ها موجب بی توجهی به مردم شود و از دستگاه های خدمات رسان نیز توقع داریم پروژه ها به دلیل اقدامات مربوط به آنها متوقف نشود.
استاندار با اذعان بر اینکه دولت یا نباید تعهدی برای خود ایجاد کند یا باید آنرا به درستی انجام دهد، خاطرنشان کرد: باید در حل مشکل این چند هزار واحد مسکن مهر ورود کنیم چرا که ادامه بلاتکلیفی آنها هم دولت و هم متقاضیان را متضرر می کند.
مرادنیا همچنین اظهار داشت: کار را یا باید درست انجام دهیم یا اصلا نباید شروع کنیم؛ نباید کاری کنیم که نه تنها سودی ندارد بلکه عوارض و عواقب هم به دنبال داشته باشد.
استاندار با یادآوری اینکه تعداد زیادی از شهروندان سال هاست به حساب تعاونی ها پول واریز کرده اند و منتظر دریافت خانه هستند، افزود: این موضوع برای متقاضیان بسیار مهم است اما هنوز بلاتکلیف هستند و ما باید تمام این موارد را تک به تک تعیین تکلیف کنیم.

بازدید [ 396663 ]
برچسب ها