سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

بیانیه هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارمندان کردستان در خصوص 9 دی

در راستای گرامیداشت حماسه ی 9دی ماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارمندان کردستان بیانیه صادر کرد.
بیانیه هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارمندان کردستان در خصوص 9 دی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
متن بیانیه به این شرح است:

نهم دیماه سال 88 به عنوان برگ زرینی از دفتر پر افتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی ،پیام ولایت مداری ملت بسیجی و قدرشناس را به جهانیان فریاد زد و مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه و یکپارچه در آن راهپیمایی عظیم نشان دادند که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی و نوکران دست آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کنند . 

 سالروز 9 دی یادآور  تجدید میثاق امت اسلامی ایران با ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت است که خود حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی ملت ایران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حمیت مذهبی است که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرست شان به ارمغان آورد .

حماسه ی 9 دی سال 88 ملت ایران با همه تحلیل ها و بررسی ها یک نکته ی مهم داشت و آن اینکه نشان داد مردم فهیم ایران  از همه اقشار همچنان بیدار و آماده اطاعت از ولی خود در صحنه حضور دارد و دست از   آرمان هایش بر نخواهند داشت .

هیات اندیشه ورز سازمان بسیج کارمندان کردستان در پایان ضمن تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره)و مقام معظم رهبری  تصریح می نماید که  :  بررسی تاریخ انقلاب اسلامی اثبات می کند ملت ایران با برخورداری از هوشمندی و هوشیاری بی نظیر در عرصه ی مقابله با دشمن با اقدام به هنگام و حضور سرنوشت ساز در صحنه، نتیجه نبرد را به نفع خود رقم زده و مایه ی سربلندی و افتخار انقلاب و نظام جمهوری اسلامی شده است .

بازدید [ 48792 ]
برچسب ها