چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

بیش از ۵/۵ میلیارد تومان کمک‌های غیردولتی برای دانشگاه علوم پزشکی در کردستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از اهداء بیش از ۵/۵ میلیارد تومان کمک های غیر دولتی به دانشگاه علوم پزشکی کردستان خبر داد.
بیش از ۵/۵ میلیارد تومان کمک‌های غیردولتی برای دانشگاه علوم پزشکی در کردستان
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال در هشتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا، گفت: تا کنون NGOها ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، اصناف یک میلیارد تومان و ۳۰ پک  ۱۵ میلیون تومان و احزاب و گروه ها ۲۳۰ میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی استان کمک کرده اند. 
وی در تشریح عملکرد این ستاد به برگزاری جلسات با متنفذین، احزاب سیاسی، سمن ها، ماموستایان و ... در شهرستان های استان اشاره کرد و ادامه داد: ابتدا مشکل با توجه به مشکل قشر آسیب پذیر ۲۰ هزار بسته حمایتی و بهداشتی بین افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توزیع شد. 
معاون سیاسی استاندار به اطلاع رسانی مستمر و پویا توسط صدا و سیما و رسانه های استان و همچنین نظارت و رصد فضای مجازی اشاره کرد.
خوش اقبال در ادامه از همکاری سپاه و علوم پزشکی استان در ایجاد نقاهتگاه گفت و افزود: با پیگیری استاندار، سازمان صمت و علوم پزشکی ۱۱۳ هزار لیتر مواد ضدعفونی تهیه و در استان توزیع شده است. 
وی تعطیلی بازار، مساجد، مجالس و سایر مراکز تجمع از دیگر اقدامات صورت گرفته در استان عنوان و خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشکلی در تامین ارزاق نداریم. 
خوش اقبال همچنین به اجرای موفق طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل ترددها در ۲۵ نقطه استان اشاره کرد.

بازدید [ 93993 ]
برچسب ها