شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

تاکنون مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در کردستان وجود ندارد/ اطلاع‌رسانی به مردم شفاف است

ستاد مدیریت بحران استان کردستان به ریاست استاندار کردستان تشکیل شد و بنا به اظهار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تاکنون هیچ مورد مثبتی از ابتلا به ویروس کرونا در استان وجود ندارد.
تاکنون مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا در کردستان وجود ندارد/ اطلاع‌رسانی به مردم شفاف است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اعلام کرد بر اساس نمونه هایی که برای آزمایش به تهران ارسال شده خوشبختانه همه نمونه‌ها منفی بوده و خبری از ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کردستان نیست.

استاندار کردستان در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی برای اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در خصوص ویروس کرونا گفت: اقدامات پیشگیرانه و به موقع باعث ایجاد آرامش نسبی در مردم شده و این روند کماکان باید تداوم داشته باشد.

مرادنیا با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی خود باید برای زیر مجموعه‌هایشان الگو باشند، گفت: وظیفه مدیران است که در این شرایط با رفتار مناسب آرامش را به مردم برگردانند.

وی دانشگاه علوم پزشکی را منبع موثق برای اعلام اخبار در خصوص ویروس کرونا اعلام کرد و اظهار داشت: همه چیز در کردستان در خصوص اطلاع رسانی درباره ویروس کرونا شفاف است و لازم است این شفافیت به مردم منتقل شود.

مرادنیا همچنین در خصوص تهیه و توزیع اقلام بهداشتی نظیر ماسک و الکل و دیگر مواد ضد عفونی کننده تاکید کرد و افزود: دستگاه‌های نظارتی لازم است بر بازار نظارت کافی داشته باشند و با هر نوع احتکار و گرانفروشی این کالاها به شدت برخورد کنند.

بازدید [ 26163 ]
برچسب ها