چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

تاکید استاندار کردستان برای اتمام سالن ورزشی شش هزار نفری سنندج

استاندار کردستان کە بر اتمام سالن ورزشی شش هزار نفری گولان سنندج تاکید ویژە دارد گفت کە این پروژە باید در کمترین زمان ممکن بە بهرەبرداری برسد.
تاکید استاندار کردستان برای اتمام سالن ورزشی شش هزار نفری سنندج

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛بهمن مرادنیا در جلسه ای که به منظور بررسی آخرین وضعیت و پیشرفت فیزیکی این طرح باحضور تمامی دستگاه‌های خدمات رسان، نماینده ساخت اماکن ورزشی و پیمانکار پروژه تشکیل داد، افزود: طی دوسال گذشته بارها از این پروژه بازدید شده و هر بار تلاش شده است که مشکلات آن برطرف شود.
وی ادامه داد: ساخت این سالن ورزشی به عهده وزارت ورزش است ولی بیشتر پیگیری ها توسط استان انجام می شود که این مسئله قابل قبول نیست.
وی با بیان اینکه مصمم هستیم این پروژه را در کمترین زمان به اتمام برسانیم همه دستگاه های مرتبط را به تلاش شبانه روزی فراخواند و افزود: تاخیر پی در پی در اتمام سالن ورزشی شش هزار نفری سنندج پذیرفتنی نیست و این امر در میان مردم بازتاب منفی دارد.
مرادنیا یادآوری کرد: با تامین اعتبار مورد نیاز تا پایان آذرماە سالجاری بخش بزرگی از کارهای مربوط بە پروژە انجام خواهد شد و امیدواریم در آیندە بسیار نزدیک شاهد افتتاح وبهرە برداری سالن ورزشی شش هزار نفری گولان سنندج باشیم.

بازدید [ 227829 ]
برچسب ها