سه شنبه 14 مرداد سال 1399

اخبار

تجليل از باز نشستگان، تجليل از يك عمر تلاش و خدمت است

معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان، تجليل از بازنشستگان را وظيفه همه دستگاه ها عنوان كرد و افزود: تجليل از بازنشستگان تجليل از يك عمر تلاش و خدمت به ملت و مملكت است.
تجليل از باز نشستگان، تجليل از يك عمر تلاش و خدمت است

به گزارش پايگاه اطلاع رسانى استاندارى كردستان؛ حسين فيروزى در جلسه برنامه ريزى مراسم روز خانواده و تكريم بازنشستگان استان، گفت: جامعه هدف اين تجليل، صرفاً بازنشستگان نيستند بلكه شاغلين را نيز شامل مى شود و نويدبخش قدرشناسى سيستم اجتماعى از كار و تلاش است. 
وى همچنين توجه به جايگاه مهم خانواده را يادآور شد و خاطرنشان كرد: خانواده، هسته اصلى توسعه جامعه است و ضروريست بازخوانى مجددى در مورد اهميت خانواده داشته باشيم. 
فيروزى در ادامه توجه به محتواى برنامه ها و مراسم روز خانواده و تكريم بازنشستگان را بسيار مهم عنوان و تاكيد كرد: بايد در اين مراسم وقت كافى در اختيار نمايندگان كانون هاى بازنشستگى قرار گيرد تا مباحث مورد نظر خود را مطرح كنند. 
وى همچنين خواستار برگزارى مراسم و اجراى برنامه هاى هنرى فاخر در خور شان بازنشستگان، در همه شهرستان هاى استان شد. 
معاون استاندار در ادامه از بازنشستگان به عنوان منابع دانش و تجربه، و دلسوز جامعه نام برد و اظهار داشت: گفتگوى ملى بايد از چنين محافلى آغاز شود كه حاضرين در جمع، بهترين سال هاى عمر خود را صرف خدمت به كشور كرده اند. 
در اين جلسه نمايندگان كانون هاى بازنشستگى استان، تعيين محل براى تشكيل "خانه اميد" را بهترين هديه و تجليل براى بازنشستگان عنوان كردند و فيروزى از شهردار و اعضاى شوراى شهر سنندج خواست براى تحقق اين خواسته برحق تا روز برگزارى مراسم، با تمام توان تلاش كنند. 
وى در اين خصوص اظهار داشت: "خانه اميد" زيرساختى براى توسعه سرمايه هاى اجتماعى در جامعه است و بايد به تمام معنا خانه اميد باشد، نه فقط براى بازنشستگان بلكه براى همه آحاد جامعه. 
گفتنى است، ١٥ شهريور ماه مصادف با ٢٥ ذى الحجه، در تقويم رسمى كشور به نام روز خانواده و تكريم بازنشستگان نامگذارى شده است.

بازدید [ 744249 ]
برچسب ها