چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان:

تخریب و تهمت‌های واهی، جرات را از مدیران می‌گیرد

استاندار کردستان تخریب و تهمت واهی علیه مدیران را موجب سلب جرات و ریسک پذیری از آنان عنوان کرد و این اقدام را بر خلاف مسیر توسعه استان دانست.
تخریب و تهمت‌های واهی، جرات را از مدیران می‌گیردبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در نشست با اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی استان در خصوص انتقاد و گله مندی آنان از تخریب های صورت گرفته در فضای مجازی علیه برخی مدیران و همچنین اعضای اتاق، اظهار داشت: اینگونه اقدامات جرات را از مدیران گرفته و نه تنها در راستای توسعه استان نیست بلکه موجب ایجاد جو بدبینی در جامعه می شود. 
وی ضمن گله مندی از تخریب فرزندان کردستان توسط عده ای سودجو، از بخش خصوصی بویژه اعضای اتاق بازرگانی خواست از مدیران ریسک پذیر و پاکدست حمایت کنند. 
مرادنیا با تاکید بر اینکه گرانترین استان بودن کردستان صحت ندارد، افزود: تورم نقطه به نقطه و افزایش قیمت کالا در استان به این معنا نیست که قیمت کالا بالاتر از میانگین کشور باشد. 
در ادامه این نشست، استاندار در پاسخ به درخواست تجار در خصوص بازگشایی مرزهای سیف سقز و سیرانبند بانه، گفت: از سوی دولت ایران مشکلی در این خصوص وجود ندارد اما در دولت مرکزی عراق برخی محدودیت ها وجود دارد. 
مرادنیا از اعضای اتاق بازرگانی استان خواست در نمایشگاه ها بویژه نمایشگاه های اقلیم کردستان حضور پررنگ داشته باشند و تولیدات استان را عرضه نمایند. 
وی همچنین در خصوص گله مندی اعضای اتاق از عدم همکاری برخی ادارات خاطرنشان کرد: شاید در بدنه دولت برخی موانع، مشکلات و یا سخت گیری هایی وجود داشته باشد اما دولت با جدیت به توسعه فعالیت های بخش خصوصی اعتقاد دارد. 
استاندار در پایان از فعالان بخش خصوصی خواست، مشکلات و موانع سر راه فعالیت های تجاری و تولیدی را به دقت احصا کنند و به مدیران مربوطه منتقل نمایند تا مدیران در راستای رفع آنها  تلاش نمایند.

بازدید [ 359955 ]
برچسب ها