سه شنبه 7 بهمن سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

تخصیص ۳۶ میلیارد ریال اعتبارات ویژه جهت ارتقاء وضعیت راههای روستایی کردستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان گفت: به منظور ارتقاء وضعیت راههای روستایی کردستان بیش از ۳۶ میلیارد ریال اعتبارات ویژه به استان اختصاص یافته است.
تخصیص ۳۶ میلیارد ریال اعتبارات ویژه جهت ارتقاء وضعیت راههای روستایی کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ شهرام ملکی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این مطلب اظهار داشت: این میزان اعتبار به منظور کمک به ارتقاء وضعیت شاخص های توسعه راههای روستایی استان اختصاص داده شده است.
وی افزود: اعتبار فوق با پیگیری های استاندار محترم و از محل منابع اعتباری دفتر توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به استان اختصاص یافته است و انتظار می رود اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با این اعتبارات در قالب طرح ابرار نسبت به تسریع در احداث و آسفالت راههای روستایی استان اقدامات مقتضی را به عمل آورد.
ملکی اذعان داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی و نیز دولت خدمتگزار تدبیر و امید با تمام توان زیر ساختهای توسعه روستایی استان از جمله ساماندهی راههای روستایی، گازرسانی، برقرسانی و دیگر خدمات رفاهی و زیربنایی را در اولویت قرار داده اند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان گفت: توجه به توسعه روستایی در نهایت مسیر توسعه همه جانبه استان را تسریع می بخشد.
بازدید [ 65151 ]
برچسب ها