یک شنبه 27 مرداد سال 1398

اخبار

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خبرداد

تداوم ارسال کمک های مردم کردستان به زلزله زدگان کرمانشاه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری با بیان اینکه علی رغم وقوع زلزله در کردستان مردم استان از ساعات اولیه این حادثه دردناک کمک های خود را به شهرستان های کانون زلزله در کرمانشاه ارسال کرده اند، گفت: مردم نجیب کردستان در تمامی مقاطع زمانی مسئولیت خود را در قبال هموطنانشان انجام داده اند.
تداوم ارسال کمک های مردم کردستان به زلزله زدگان کرمانشاهبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛
آرتیکاس اقبال در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان ضمن قدردانی از تلاش دستگاه های اجرایی استان در مدیریت بحران زلزله دو روز گذشته در مناطق غربی کشور، اظهار داشت: در این روزها شاهد بودیم که بخش خصوصی استان نیز دوشادوش دستگاه های اجرایی در مدیریت این بحران نقش آفرینی کرد.

وی گفت: مردم کردستان که خود متاثر از این حادثه دردناک هستند با احساس تعهدی مثال زدنی تمام تلاش خود را جهت ارسال کمک های مورد نیاز زلزله زدگان به کار بسته اند چراکه این مردم نجیب در تمامی مقاطع زمانی حساس مسئولیت خود را در برابر کشور و هموطنانشان به انجام رسانده اند.

مدیرکل مدیریت بحران استان با اشاره به همکاری سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کردستان در ارسال کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه، اظهار داشت: در هماهنگی بسیار خوبی که امروز انجام شد، سازمان اموال تملیکی کردستان و جمعیت هلال احمر استان محموله ای شامل بیش از ۱۶ هزار ثوب انواع پوشاک، بالغ بر ۷۰۰ تخته پتو، کفش، پوشک بچه و لوازم بهداشتی مورد نیاز را در قالب کاروان کمک های استان به کرمانشاه ارسال کردند.

اقبال اضافه کرد: مسئولیتی که به اداره کل مدیریت بحران استانداری کردستان واگذار شده است با همکاری متعهدانه تمامی بخش های دخیل در این مهم در کنار همکاری مردم به نحو احسن در حال انجام است.

@ostandarikurdestan

برچسب ها