چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

تردد خودروها در ۲۲ نقطه استان کردستان کنترل می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و محدودیت سفر، تردد در ٢٢ نقطه از مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان کنترل می‌شود.
تردد خودروها در ۲۲ نقطه استان کردستان کنترل می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین خوش اقبال  در حاشیه بازدید از ۲ نقطه کنترل ترددهای در پلیس راه سنندج - همدان و سنندج - کرمانشاه اظهار داشت: در این نقاط تردد خودروها مورد بررسی قرار می‌گیرد و خودوروهایی که صاحبان آنها ساکن استان کردستان نباشند امکان ورود ندارند و همچنین کردستانی‌ها هم امکان خروج از شهرهای خود را ندارند.  
وی اضافه کرد: با توجه به اختیارات قانونی داده شده امکان توقیف خودروهای متخلفی که به شهرها وارد می‌شوند با جریمه پنج میلیون ریالی از سوی پلیس وجود دارد اما در ۱۲ ساعت گذشته از اجرای طرح این جرایم برای خودرویی اعمال نشده است.  
خوش اقبال یادآور شد: با در نظر گرفتن اینکه استان‌های دیگر هم در حال اجرای این طرح هستند میزان تردد در جاده‌های استان کردستان به شدت کاهش یافته است.  
وی افزود: ساکنین استان کردستان هم این طرح را جدی گرفته، کاملا همکاری می‌کنند و افراد معدودی هم که به مبادی خروجی استان می‌آیند با راهنمایی‌ ماموران پلیس به داخل شهر باز می‌گردند.  
تردد خودروهای غیر کردستانی و مسافر به شهرهای مختلف استان کردستان از ساعت صفر بامداد جمعه هشتم تا ۲۰ فروردین براساس دستورالعمل ابلاغی و اجرایی طرح فاصله گذاری اجتماعی ممنوع است و پلیس با متخلفان برابر قانون برخورد و نسبت به بازگرداندن آنها اقدام می‌کند.

بازدید [ 123462 ]
برچسب ها