دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

تسهیلات قرض الحسنه بانک مهر ایران برای حمایت از خدمات و کالای ایرانی

جزییات طرح تفاهم نامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه بانک مهر ایران در راستای حمایت از خرید کالای و خدمات ایرانی تشریح و بررسی شد.
تسهیلات قرض الحسنه بانک مهر ایران برای حمایت از خدمات و کالای ایرانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور مدیر امر شعب استان و معاونین بانک قرض الحسنه مهر ایران، از بررسی و تشریح طرح اعطای تسهیلات قرض الحسنه در راستای حمایت از خرید کالای و خدمات ایرانی خبر داد. 
سید کمال حسینی در این خصوص اظهار داشت: بانک قرض الحسنه مهر ایران، در راستای حمایت از کالا و خدمات ایرانی بویژه محصولات داخلی استان، اقدام به اعطای تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال با کارمزد ۴% و دوره بازپرداخت ۱۸ ماهه کرده است. 
وی در تشریح این طرح، گفت: در این طرح، تشکل ها، اتحادیه ها و واحدهای تولیدی اقدام به عقد تفاهم نامه مشترک با بانک قرض الحسنه مهر ایران می نمایند و متقاضیات و خریداران کالا یا خدمات از این واحدها، مشمول دریافت این تسهیلات می شوند. 
حسینی از شرکت ها، اتحادیه ها و تولیدکنندگان استان دعوت کرد تا با عقد تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران، از این طرح حمایتی بهره مند شوند. 
وی در پایان نیز دستور استاندار محترم مبنی بر الزام حمایت ادارات و نهادهای دولتی استان از تولیدات و خدمات بومی و تامین نیاز از داخل استان را یادآور شد.

بازدید [ 208278 ]
برچسب ها