شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

تسهیلات یارانه‌دار برای تولیدی‌های کردستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان از مصوب شدن 320 میلیارد ریال از محل کمک¬های فنی و اعتباری استانی به منظور تامین 8 % یارانه سود تسهیلات پرداختی در بخش¬های کشاورزی و صنعت خبر داد.
تسهیلات یارانه‌دار برای تولیدی‌های کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در این خصوص اظهار داشت: مبلغ 320 میلیارد ریال از محل کمک¬های فنی و اعتباری استانی به منظور تامین 8 % یارانه سود تسهیلات پرداختی در بخش¬های کشاورزی و صنعت تعلق گیرفته است.  
وی خاطرنشان کرد: این اقدام در راستای حمایت از واحدهای تولیدی فعال استان، حفظ اشتغال موجود و همچنین تحقق شعار سال و تاکیدات مقام معظم رهبری بر "رونق تولید" انجام گرفته است.
فیروزی در ادامه گفت: تاکنون 50 % از این اعتبارات تخصیص یافته و به دستگاه¬های مربوطه ابلاغ شده که از این مبلغ 100 میلیارد ریال به بخش صنعت و معدن و 60 میلیارد ریال نیز به بخش کشاورزی تخصیص یافته است. 
معاون اقتصادی استاندار افزود: مبلغ تخصیص یافته، با سازوکار کمیته نظارت و تخصیص یارانه سود تسهیلات بانکی، به واحدهای تولیدی فعال و منطبق با سیاست¬های تولید و اشتغال پرداخت می¬گردد. 
فیروزی از فعالان تولید در حوزه¬های صنعت و کشاورزی استان که برای ادامه فعالیت، حفظ اشتغال موجود و یا ایجاد اشتغال جدید، نیازمند سرمایه در گردش هستند خواست، با مراجعه به دستگاه¬های ذیربط در اسرع وقت، تقاضای خود مبنی بر استفاده از این تسهیلات یارانه¬دار را مطرح نمایند.

بازدید [ 436278 ]
برچسب ها