دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

تغيير مثبت و سازنده بخشى از روند تكامل است

معاون هماهنگى امور اقتصادى و توسعه منابع استاندار كردستان تغيير و تحول را از جمله الزامات سيستم ادارى عنوان و تاكيد كرد: تغيير مثبت و سازنده، بخشى از روند تكامل است.
تغيير مثبت و سازنده بخشى از روند تكامل است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان؛ حسين فيروزى در مراسم تقدير و معارفه مديركل امور ادارى و مالى استاندارى كردستان تغيير و تحول را يك سنت الهى خواند كه سازمان هاى ادارى نيز از آن مستثنى نيستند. 
وى تغيير مثبت و سازنده را بخشى از روند تكامل عنوان كرد و افزود: يكى ديگر از ويژگى هاى تغيير، تحقق اهداف تعيين شده براى سازمان است و اينكه اهداف جديد خلق و براى تحقق آنها گام هاى بلندترى برداشته شود. 
معاون استاندار، صميميت، اعتماد، همكارى و همدلى در رفع مشكلات را لازمه رسيدن به فرهنگ سازمانى ايده آل عنوان كرد و جابجايى و تغيير را در اين راستا موثر دانست. 
فيروزى در ادامه، تاكيدات استاندار در حوزه ادارى مالى را يادآور شده و گفت: امانتدارى در بيت المال مهمترين دستور استاندار محترم به همه ماست و بايد دقت كنيم در جاهايى هزينه شود كه كار مثبتى انجام و مشكلى از مردم حل شود. 
وى ادامه روند پرداخت هاى عادلانه به همكاران را دومين نكته مورد تاكيد استاندار اعلام كرد و افزود: شفافيت در عملكرد حوزه ادارى مالى سومين نكته مورد تاكيد از سوى آقاى استاندار است. 
به گفته فيروزى، احترام و تكريم تك تك همكاران فارغ از رعايت سلسله مراتب ادارى، تكميل پرونده هاى الكترونيكى پرسنل و بهره گيرى از آن در ارتقاءهاى عادلانه، توجه به نظم و انضباط در حضور و خروج همكاران در ساعات ادارى و غير ادارى نيز از ديگر مواردى است كه مورد تاكيد استاندار كردستان قرار دارد. 
در خاتمه اين مراسم كه با حضور جمعى از همكاران استاندارى و فرماندارى سنندج برگزار شد، عزيزالله رضاعى به عنوان مديركل امور ادارى و مالى منصوب و ضمن تقدير و تشكر از زحمات ٤ ساله باباعلى مردوخى، وى نيز به عنوان مديركل دفتر برنامه ريزى، نوسازى و تحول ادارى منصوب شد. 
شايان ذكر است، رضاعى پيش از اين معاون فرماندار شهرستان سنندج بود.

بازدید [ 614004 ]
برچسب ها