شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

تقدیر نهاد ریاست جمهوری از برگزار کنندگان کنگره مشاهیر کُرد

طی نامه‌ای با امضای رییس دفتر رییس جمهور، بنا به دستور دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری از زحمات وزیر کشور، معاون سیاسی وزارت کشور، استاندار کردستان و همه برگزار کنندگان کنگره مشاهیر کُرد، تقدیر و تشکر شد.
تقدیر نهاد ریاست جمهوری از برگزار کنندگان کنگره مشاهیر کُرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در این نامه که نگارش آن خطاب به دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور است؛ از برگزاری شایسته کنگره مشاهیر کُرد به عنوان رخداد فرهنگی موثر و نمادی از مدارا و همزیستی مسالمت آمیز نام برده شده که اجتماعی عظیم و یکپارچه از قومیتی پرافتخار و استوار را در گوشه ای از سرزمین عزیزمان گرد هم آورده است. 
در ادامه این نامه آمده، در این میان افتخار دولت برآمده از اراده ملت این است که با رویکرد صادقانه و تاکید مداوم بر حقوق انسانی و اسلامی و محوریت عقلانیت و اعتدال، همواره بستر ساز و حامی وحدت در عین کثرت توحیدمدار باشد؛ برخورداری همه اقوام ایرانی از احترام، کرامت و حقوق شهروندی، نکته مورد تاکید در این نامه است و از کنگره مشاهیر کُرد به عنوان فرصتی مغتنم برای تجلیل از اقوام ایرانی نام برده شده که امید می رود در مورد سایر قومیت ها نیز تکرار شود. 
در پایان این نامه نیز از زحمات وزیر محترم کشور، معاون سیاسی ایشان، استاندار کردستان و همه دست اندرکاران برگزاری کنگره، تشکر و قدردانی شده است.

بازدید [ 360981 ]
برچسب ها