جمعه 15 فروردین سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

تلاش مدیران اقتصادی کردستان برای اخذ دستور عملیاتی و اجرایی رییس جمهور بر آخرین مصوبات سند توسعه استان

مدیران اقتصادی کردستان در جلسه ای که در وزارت کشور برگزار شد، پیگیر اخذ دستور عملیاتی و اجرایی رییس جمهور در راستای اجرایی نمودن آخرین مصوبات سند توسعه استان شدند.
تلاش مدیران اقتصادی کردستان برای اخذ دستور عملیاتی و اجرایی رییس جمهور بر آخرین مصوبات سند توسعه استان


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در جلسه دوشنبه دهم دیماه ۹۷، پس از مرور و بررسی مصوبات شورای توسعه کردستان در بخش های مختلف، مقرر گردید آخرین وضعیت و همچنین پیشنهادات اجرایی، درخواست ها و مطالبات استان در ارتباط با مصوبات مذکور با قید فوریت جمع بندی و تقدیم رییس جمهور شده و دستور عملیاتی و اجرایی آن اخذ شود. 
این اقدامات در راستای کاهش شکاف توسعه ای کردستان با سایر مناطق کشور و با تاکید بر اولویت در حوزه های راه، آب، کشاورزی، صنعت و شبکه بانکی استان انجام گرفته است. 
گفتنی است، در این جلسه معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و هماهنگی امور عمرانی استاندار، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرعامل آب منطقه ای استان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، معاون اداره کل راه و شهر سازی استان، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و مدیر امور شعب بانک ملی استان حضور داشتند.

بازدید [ 424023 ]
برچسب ها