شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

تلاش کردیم نیروهای بومی استان در اولویت اول انتصاب‌ها باشند

استاندار کردستان با اذعان به اینکه در زمینه نیروسازی در استان کم لطفی و کم توجهی شده، تاکید کرد: تلاش کردیم در انتصاب ها نیروهای بومی در اولویت اول باشند.
تلاش کردیم نیروهای بومی استان در اولویت اول انتصاب‌ها باشندبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در دیدار با اعضای جدید هیات رییسه جدید نظام مهندسی ساختمان استان، اظهار داشت: کردستان در همه زمینه ها از ظرفیت های بالایی برخوردار است اما غریب و مغفور مانده است. 
وی با ابراز تاسف از اینکه مقاومت در استان در برابر برخی انتصابات زیاد است، از موضع گیری درست خود در اعتماد به نیروهای بومی اعلام رضایت و خرسندی نمود. 
استاندار در ادامه یادآور شد: باید فارغ از مذهب، توانایی های فرزندان استان را هرچه بیشتر مطرح کنیم و این امر در صورتی میسر خواهد شد که از یکدیگر حمایت کنیم. 
مرادنیا، رویکرد دولت در جوان گرایی و اعتماد به نیروهای بومی را قابل تقدیر دانست و با اذعان به اینکه تخریب نیروهای بومی بی انصافی است، از روشنفکران و متخصصین جامعه خواست در برابر این تخریب ها سکوت نکنند و در مقابل، از این رویکرد و تصمیمات در این راستا، حمایت کنند.

بازدید [ 464892 ]
برچسب ها