چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار فرهنگی و سیاسی

معاون استاندار:

تلاش کنیم برنامه‌های چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، موجب تقویت اعتماد مردم به مسؤولین شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، تاکید کرد: در برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید تلاش کنیم با ایجاد نشاط و ارائه خدمات ۴۱ ساله نظام، اعتماد مردم به مسؤولین تقویت شود.
تلاش کنیم برنامه‌های چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، موجب تقویت اعتماد مردم به مسؤولین شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان، حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی اجرای دستورالعمل چهلمین سالگرد دفاع مقدس و ویژه برنامه سوم خرداد ۹۹ خاطرنشان کرد: اگر مردم را کنار بگذاریم، مدیرتمان، دولتمان و حاکمیتمان دچار مشکل خواهد شد.
خوش اقبال در ادامه تصریح کرد: اگر امروز در دنیا جایگاه و اقتداری داریم و به عنوان ام القرای جهان اسلام شناخته می شویم، مدیون امام راحل و شهدایی هستیم که شجاعانه و ایثارگرانه به جنگ با دشمن رفتند لذا وظیفه تک تک ماست که قدردان این فداکاری ها باشیم.
وی افزود: نباید بگذاریم یاد و خاطره پیشکسوتان انقلاب در عرصه های مختلف فراموش شود، باید اقدامات آنان مستندسازی شود تا برای جوانان و نسل های آینده به یادگار بماند.
خوش اقبال، دستورالعمل ابلاغی گرامیداشت سالگرد دفاع مقدس را برنامه ای درخور و شایسته عنوان کرد و از مدیران استان خواست آنرا بررسی و بومی سازی، و در خصوص مناسبت های استانی نیز به نحو احسن برنامه ریزی کنند.
معاون سیاسی استاندار با یادآوری شرایط کشور ناشی از شیوع کرونا و ادامه تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، بر لزوم ویژه و متفاوت بودن برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس تاکید و خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و یادآوری خطر ادامه بیماری، باید در کلیه برنامه ها مورد توجه باشد.
خوش اقبال با یادآوری اینکه در زمان جنگ، مردم در کنار نیروهای مسلح بودند و امروز مردم و نیروهای مسلح در کنار کادر بهداشت و درمان هستند، اذعان داشت: دیروز روحیه با ایثار و فداکاری در جنگ پیروز شدیم و قطعا امروز هم با همین روحیه بر کرونا پیروز خواهیم شد.
شایان ذکر، طبق دستورالعمل چهلمین سالگرد دفاع مقدس، این برنامه ها از سوم خرداد ۹۹ آغاز و طی ۴۳ هفته تا پایان سال ویژه برنامه هایی در قالب کمیته های جداگانه اجرا می شود.

بازدید [ 8322 ]
برچسب ها