شنبه 5 بهمن سال 1398

اخبار اقتصادی و عمرانی

تمایل روس‌ها به سرمایه گذاری در پتروشیمی و معدن کردستان

مدیران "شرکت باش نفتگاز اور سیس روسیه" و "شرکت بین المللی پروم پارس" در دیدار با استاندار کردستان، نسبت به سرمایه‌گذاری در بخش‌های پتروشیمی و معدن این استان ابراز علاقه کردند.
تمایل روس‌ها به سرمایه گذاری در پتروشیمی و معدن کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ در این دیدار که معاون اقتصادی استاندار، مدیرکل صنعت، معدن، تجارت، مدیرکل امور اقتصاد و دارایی و تعدادی دیگر از مدیران ذیربط استان نیز حضور داشتند، مدیران شرکت های مذکور، حوزه کاری خود را نفت گاز و پتروشیمی و همچنین معدن عنوان و نسبت به سرمایه گذاری در این حوزه ها در کردستان ابراز علاقه کردند.

استاندار کردستان ضمن استقبال از این علاقه مندی و پیشنهاد، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های موجود در استان، در زمینه پتروشیمی، آهن و طلا آماده پذیرش سرمایه گذار خارجی هستیم.

بهمن مرادنیا با اشاره به لزوم و اهمیت امر اشتغالزایی در استان، بر استفاده از توان و ظرفیت شرکت ها و نیروی انسانی بومی کردستان در صورت تفاهم و توافق در سرمایه گذاری، تاکید کرد و شرکت های حاضر با استقبال از این امر آن را یکی از سیاست های کاری خود عنوان کردند.

وی در ادامه خطاب به مدیران شرکت های باش نفتگاز اور سیس روسیه و بین المللی پروم پارس خاطرنشان کرد: ما در کردستان با جدیت خواهان جذب سرمایه گذاری خارجی هستیم و امیدواریم این دیدار آغازی بر همکاری بلند مدت استان ما و شما باشد.

 

 

بازدید [ 65550 ]
برچسب ها