شنبه 18 مرداد سال 1399

اخبار

معاون عمرانی استاندار:

توجه به زیرساخت‌ها اولویت ما در کردستان است/ توسعه کردستان را با جدیت و جسارت دنبال خواهم کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان توجە بە زیرساخت‌های کردستان را از اولویت‌های حوزە عمران برشمرد و بر جدیت و تلاش و جسارت برای توسعە استان تاکید کرد.‌
توجه به زیرساخت‌ها اولویت ما در کردستان است/ توسعه کردستان را با جدیت و جسارت دنبال خواهم کرد


بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛
شهرام ملکی در مراسم تقدیر و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان با بیان این مطلب گفت: در استان کردستان نیروی انسانی توانمند و منابع طبیعی و خدادادی زیادی وجود دارد که باید در جهت توسعه استان از آن بهره برد.

وی با بیان اینکه هم کنون حدود ۳۰ درصد جمعیت استان در روستاها و مابقی در شهرها ساکن هستند گفت: باید وضعیت مطلوب و دور نمای استان در همه‌ی بخش‌های عمرانی ترسیم شود و از همه ظرفیت های استانی و ملی در این راستا استفاده شود.

ملکی با بیان اینکه گامهای بلندی برای توسعه استان برداشته شده اما فاصله معناداری با بیشتر استانها داریم گفت: لازم است با کمک سایر مدیران و همراهی نمایندگان مجلس از ظرفیت لایحه بودجه بهره ببریم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان قرار گرفتن در مسیر توسعه را نیازمند دید جدید و بهره گیری از امکانات روز دانست و افزود: تقویت شهرداری ها از جمله مسائلی است که باید برای آن برنامه داشته باشیم و در کنار آن از محلات و سکونتگاههای غیر رسمی نباید غافل بود.

ملکی ادامه داد: امروز در کشور یک دو ماراتن برای توسعه وجود دارد و برای جا نماندن از این رقابت نیازمند ایجاد یک سیستم چانه زنی فعال در سطح ملی هستیم

بازدید [ 643074 ]
برچسب ها