جمعه 17 مرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

توسعه زیرساخت‌های درمانی اولویت دولت تدبیر و امید در کردستان است

استاندار کردستان گفت: توسعه زیرساخت و شاخص های درمانی و بهداشتی یکی از اولویت مهم دولت تدبیر و امید در استان کردستان است.
توسعه زیرساخت‌های درمانی اولویت دولت تدبیر و امید در کردستان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه شورای برنامه ریزی استان با رعایت پروتکلهای فاصله گذاری اجتماعی در محل سالن جلسات شهید رستم پور دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: توجه به توسعه شاخص های بهداشت و درمان در مسیر توسعه پایدار کردستان با همکاری دستگاههای اجرایی باید با جدیت دنبال شود.

وی افزود: افزایش سرانه خدمات بهداشتی و درمانی نشان دهنده توسعه یافتگی جامعه بوده که در این راستا باید برای ارتقا شاخص های درمانی و حوزه سلامت استان تلاش خود را مضاعف کنیم.

استاندار کردستان تصریح کرد: با توجه به گسترش فعالیت دانشگاه علوم پزشکی در حوزه سلامت استان باید با بهسازی و نوسازی امکانات و زیرساخت های این دانشگاه برای ارتقا جایگاه آن بکوشیم.

مرادنیا در ادامه به خدمات ارزندها تلاشگران حوزه بهداشت و درمان استان در زمان شیوع بیماری کرونا اشاره و از زحمات آنها تقدیر کرد.

وی همچنین خواستار تاسیس دانشکده های تخصصی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان شد.

استاندار کردستان در پایان خاطر نشان کرد: در آینده برای توسعه امکانات و زیرساخت های دانشگاه علوم پزشکی استان اعتبارات مورد نیاز اختصاص می یابد.

بازدید [ 51642 ]
برچسب ها