چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار اقتصادی و عمرانی

استاندار کردستان

توسعه محورهای مواصلاتی در اولویت برنامه های عمرانی کردستان قرار دارد

استاندار کردستان گفت: توسعه محورهای مواصلاتی در اولویت برنامه های عمرانی کردستان قرار دارد.
توسعه محورهای مواصلاتی در اولویت برنامه های عمرانی کردستان قرار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در بازدید از طرح تعریض و ساماندهی محور مواصلاتی گردنه صلوات آباد و نیز احداث تقاطع غیر همسطح محور سنندج به سقز به همراه آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: توسعه و ساماندهی محورهای مواصلاتی استان به عنوان شریان حیاتی در تسریع روند توسعه استان در اولویت برنامه های عمرانی و اجرایی قرار دارد.
وی افزود: در این راستا با همه توان و بکارگیری امکانات مورد نیاز تلاش خواهیم کرد تا روند اجرای این پروژه ها شتاب بیشتری گیرد و در آینده نزدیک شاهد بهره برداری این طرح ها باشیم.
مرادنیا خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه ها توسط پیمانکاران توانمند استان نشاندهنده  وجود ظرفیت های فنی و مهندسی فراوان استان در این زمینه است.
استاندار کردستان تصریح کرد: مسلما در صورت تسریع دراجرای این پروژه ها مردم اهتمام ویژه نظام و دولت را برای توسعه همه جانبه استان و نیز متوجه کوشش شبانه روزی پیمانکاران و عوامل تلاشگر در این عرصه خواهند شد.
وی در پایان گفت: امیدواریم با توجه به حساسیت این طرحها در کاهش حجم ترافیک و تسهیل تردد این محورها در آینده نزدیک شاهد افتتاح آنها برای رفاه حال مردم استان باشیم.بازدید [ 225150 ]
برچسب ها