دو شنبه 11 فروردین سال 1399

اخبار

معاون اقتصادی استاندار؛

توسعه کارآفرینی یک ضرورت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان توسعه اکوسیستم کسب و کار را نیازمند تسهیلگری دانست و تاکید کرد: توسعه کارآفرینی یک ضرورت است.
توسعه کارآفرینی یک ضرورت است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در نشست تخصصی کارآفرینان و فعالان حوزه کارآفرینی استان با استاندار به فعالان حوزه سرمایه گذاری و کارآفرینی پیشنهاد کرد، مسائل مطرح شده در حوزه های مختلف را با نگاه و تفکر علمی و با دقت و ریزبینی مرور کنند. 
وی با اذعان به اینکه تامین مالی مساله ای مهم است، یادآور شد: مطرح کردن مدام مساله آن موجب استهلاک نیرو و توان همه می شود و با از دست دادن حساسیت، وجود مساله تبدیل به عادت می شود. 
فیروزی یکی از مشکلات حوزه کسب و کار را بلد نبودن کار جمعی عنوان و ابراز امیدواری کرد: ادامه چنین جلساتی به هم افزایی توان ها کمک کند. 
معاون اقتصادی استاندار با اذعان به اینکه ذهن مدیران بانک ها، دستگاه های اجرایی و سرمایه گذاران ما با اعداد کوچک شکل گرفته، تاکید کرد: لنگرگاه های ذهنی ما باید تغییر کند این تغییر ذهنیت ها برای توسعه بسیار لازم است. 
وی همچنین با ابراز خرسندی از حضور کارآفرینان، سرمایه گذاران، اساتید دانشگاه و مدیران اجرایی در این نشست، ادامه اینچنین گفتگوها و هم اندیشی هایی را نیاز استان برای رسیدن به توسعه عنوان کرد.

بازدید [ 423339 ]
برچسب ها