سه شنبه 6 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان در معارفه سرپرست معاونت اقتصادی؛

توسعە اقتصادی کردستان با همکاری و تعامل مدیران میسر خواهد شد

استاندار کردستان بە صراحت گفت که توسعه و رشد اقتصادی کردستان با همکاری و تعامل مدیران امکان پذیر خواهد شد.
توسعە اقتصادی کردستان با همکاری و تعامل مدیران میسر خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه معارفه مهندس خالد جعفری در سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با قدردانی از زحمات و تلاش های همه جانبه دکتر فیروزی در این سمت گفت: دکتر فیروزی هر آنچه در توان داشت برای توسعه و اعتلای کردستان انجام داد.
وی ادامه داد: امروز سکان مدیریت اقتصادی کردستان به یکی دیگر از مدیران متعهد و کارآمد استان سپرده می شود.
وی با بیان اینکه به دلیل شرایط استان و وضعیت کشور، بخش اقتصادی از اهمیت خاصی برخوردار است ابراز امیدواری کرد: معاون جدید اقتصادی بتواند با بهره گیری از ظرفیت ها و ایجاد روحیه تعامل و همکاری گام های بزرگتری برای رشد و توسعه اقتصادی استان بردارد.
مرادنیا افزود: ایجاد اشتغال ،کاهش بیکاری و افزایش سرانه درآمدی از خواسته های به حق مردم است که باید به آن جامه عمل پوشاند.
مهندس خالد جعفری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان نیز در این مراسم ابراز امیدواری کرد علیرغم وضعیف و محدویت اعتباری کشور با مدیریت جهادی قدم های بزرگی برای اتمام کارهای بزرگ شروع شده در استان برداسته شود.
خالد جعفری به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان منصوب شد.
این سمت پیشتر و به مدت شش سال در اختیار دکتر حسین فیروزی بود که مدتی پیش به عنوان معاون سازمان فنی و حرفه ای کشور معرفی شد.

بازدید [ 208506 ]
برچسب ها