چهار شنبه 7 خرداد سال 1399

اخبار

استاندار کردستان:

تیمی برای مقابله با متخلفان و متصرفان اراضی استان تشکیل شود

استاندار کردستان با تاکید بر اهتمام در شناسایی سر منشا متخلفان و متصرفان اراضی استان، خواستار تشکیل تیمی مقتدر جهت مقابله با این متخلفان شد.
تیمی برای مقابله با متخلفان و متصرفان اراضی استان تشکیل شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه ستاد بازآفرینی شهری، عدم برخورد جدی با متخلفان و متصرفان را موجب تشکیل باند و قدرتنمایی آنان دانست و افزود: ناهماهنگی میان دستگاه ها موجب جری شدن این افراد می شود.
وی بی تفاوتی نسبت به این تخلفات را موجب تاسف خواند و تاکید کرد: حفظ بیت المال وظیفه همه ماست.
استاندار خواستار شناسایی اراضی آموزشی و فضاهای سبز تصرف شده در نقاط مختلف استان و شناسایی و برخورد با متصرفان شد و خاطرنشان کرد: اگر مردم از ماهیت اصلی این افراد باخبر شوند حتماً با برخوردکنندگان همراهی خواهند کرد.
وی با انتقاد از چشم پوشی از تخلفات و عدم پیگیری اجرای احکام صادره، تصریح کرد: این نوع تخلفات شخصی نیست بلکه به حاکمیت و بیت المال آسیب می زند.
مرادنیا همچنین افرادی را که گرفتار دام متصرفان شده اند مستحق خدمات رسانی دانست و افزود: نبود خدمات موجب بی قانونی می شود اما در ازای خدمات رسانی می توانیم انتظار رعایت و تمکین از قانون را داشته باشیم.
استاندار کردستان در بحث عبور ماشین الات معادن سرنجیانه از میان منطقه مسکونی این روستا، تاکید کرد: این معادن برای صاحبان آنها منافع دارد و به هیج عنوان نباید برای اهالی روستا مزاحمت ایجاد شود لذا معدنداران موظف هستند در اسرع وقت جاده مختص به خود احداث کنند در غیر این صورت مجوز بهره برداری آنان باطل خواهد شد.

بازدید [ 43377 ]
برچسب ها