چهار شنبه 15 مرداد سال 1399

اخبار

حسین فیروزی:

ثروت اصلی کردستان جوانان خلاق است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، گفت: ثروت اصلی کردستان آب و خاک و کشاورزی نیست بلکه جوانان خلاقی هستند که با وجود ایشان به توسعه استان امیدوارتر هستیم.
ثروت اصلی کردستان جوانان خلاق است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ حسین فیروزی در جلسه معرفی توانمندی های نهادهای طرح تکاپو در کردستان، یادآوری کرد: ظرفیت های استان در رسته های فناوری اطلاعات، زنبورداری، صنایع دستی و گردشگری موجب شد کردستان به عنوان استان پایلوت اجرای طرح تکاپو انتخاب شود. 
وی خاطرنشان کرد: استان کردستان در برخی حوزه ها عقب ماندگی هایی دارد که جبران آنها هم سرمایه گذاری و هم وقت و زمان نیاز دارد اما با خلاقیت جوانان می توانیم در برخی رسته ها گوی سبقت را از سایر نقاط کشور ببریم. 
فیروزی افزود: ثروت اصلی کردستان آب و خاک و کشاورزی نیست بلکه جوانان خلاقی هستند که با وجود ایشان به توسعه استان امیدوارتر هستیم. 
معاون اقتصادی استاندار کردستان، در ادامه اظهار داشت: ما کمک چندانی به فعالان نهادهای طرح تکاپو نکرده ایم فقط زمینه همفکری، همکاری و هم افزایی را برای آنها فراهم کردیم و حداقلی از اعتبارات دولتی در اختیار آنها قرار دادیم که نه برای خودمان و نه برای آنها راضی کننده نبوده. 
فیروزی در پایان این جلسه که با حضور دکتر شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور، برگزار شد خطاب به فعالان نهادهای طرح تکاپو گفت:  با جدیت هرچه بیشتر تلاش کنید ما هم از شما حمایت خواهیم کرد و هرجا هم که نیاز باشد دکتر شیرکوند به ما کمک خواهند کرد.

بازدید [ 383268 ]
برچسب ها